Kontakt

Filip Kilanowski - Kancelaria Adwokacka Adwokat Poznań

Siedziba kancelarii

Kancelaria znajduje się w zabytkowej kamiennicy w tzw. dzielnicy sądowej w sercu Starego Miasta. Siedziba Kancelarii mieści się przy skrzyżowaniu ul. Nowowiejskiego z ul. Młyńską, naprzeciwko gmachu poznańskich Sądów Rejonowych.

Oprócz poznańszkich sądów w pobliżu znajdują się jednostki prokuratur przy ul. Solnej, Areszt Śledczy przy ul. Młyńskiej, komisariat Policji przy ul. Marcinkowskiego, Urząd Miasta przy ul. Libelta, Urząd Wojewódzki przy Al. Niepodległości oraz Wydział Paszportów przy Placu Wolności, Urząd Marszałkowski, Oddział Narodowego Funduszu Zdrowia przy ul. Piekary, oddział KRUS, liczne kancelarie notarialne, komornicze, biura rachunkowe, a także oddziały niemal wszystkich banków, zakładów ubezpieczeń i innych instytucji. W sąsiedztwie jest również wiele sklepów, restauracji i kawiarni. Kancelaria oddalona jest od Starego Rynku o 500 m.

Pasażerowie komunikacji publicznej mogą skorzystać z przystanku tramwajowego przy Placu Cyryla Ratajskiego, oddalonego od Kancelarii o 200 metrów lub przystanku autobusowego przy ul. Solnej oddalonego o 180 metrów.

Formularz Kontaktowy

Dane Kontaktowe:
  • Adres: ul. Nowowiejskiego 20/8, 61-732 Poznań
  • Telefon: +48 500 501 102
  • Telefon:+48 723 444 456, +48 601-954-697
    (czynny: pon.-pt. od 8:00 do 22:00)
  • Email: filip@kilanowski.com.pl
dojazd

Dojeżdżający samochodem mogą zaparkować na parkingu podziemnym przy pl. Wolności lub na ul. Nowowiejskiego w Strefie Płatnego Parkowania. Po godzinie 18.00 Strefa jest wolna od opłat.