Obsługa podmiotów gospodarczych

Kancelaria Adwokacka Poznań - obsługa prawna, opiniowanie umów

Obsługa podmiotów gospodarczych

Oferujemy kompleksową obsługę prawną spółek osobowych i kapitałowych, jak również innych podmiotów działających na rynku polskim oraz zagranicą. Zakres naszych usług obejmuje:

    1. Tworzenie nowych podmiotów prawnych – służymy pomocą przy zakładaniu zarówno spółek osobowych i kapitałowych, jak i innych podmiotów gospodarczych, w tym fundacji i stowarzyszeń. Doradzamy także przy zakładaniu oddziałów i przedstawicielstw spółek.
    2. Opiniowanie oraz tworzenie umów i aktów wewnętrznych z zakresu prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa pracy.
    3. Bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych – oferujemy pomoc prawną w zakresie stałej lub okresowej obsługi korporacyjnej spółek, w tym: zgromadzeń wspólników i akcjonariuszy, posiedzeń rad nadzorczych i zarządów, zmian statutów i umów spółek, umarzania i zastawiania udziałów i akcji oraz obrotu udziałami i akcjami, a także innych czynności podlegających regulacjom prawa handlowego.
    4. Reprezentacja klientów w sprawach spornych, występowanie w ich imieniu w negocjacjach z kontrahentami oraz przed polskimi i międzynarodowymi instytucjami. Prowadzimy również w imieniu klientów negocjacje mające na celu osiągnięcie pożądanego rezultatu bez wszczynania postępowania sądowego.